Klantervaringen I-KOOK Capelle aan den IJssel

Aantal klantervaringen
342
Gemiddelde score
4.9
  • 319
  • 21
  • 0
  • 2
  • 0
Deel je ervaring met ons

Wij zijn zeer geinteresseerd in jouw ervaring met I-KOOK!

Filter keukenaanbiedingen
Selecteer een winkel
Soort klantervaring
Sorteren op
Opstelling
5/5 8 maart 2026
Rostyslav Skarbek
Capelle aan den IJssel

“Slimme uitbreiding, perfect passend”

We hebben drie kasten met een werkblad besteld om extra opbergruimte toe te voegen aan onze keuken. Mariia heeft ons super geholpen met het kiezen van dezelfde kleur en materialen en met de afmetingen. Ze dacht ook mee over een handige plek voor onze robotstofzuiger.

Bron: Qasa

Wat leuk om te lezen, dank jullie wel! Fijn dat alles mooi aansluit bij jullie bestaande keuken en dat we samen een praktische oplossing hebben gevonden. Veel plezier met de extra opbergruimte!

5/5 8 maart 2026
Bas
Capelle aan den IJssel

“Eerlijk vakmanschap tot oplevering”

Vanaf het eerste gesprek (met André) een fijne en eerlijke manier van communiceren. We voelden ons gehoord, ze waren meedenkend en bovenal niet opdringerig. Om onze nieuwe keuken te kunnen plaatsen moest er veel voorwerk gedaan worden (o.a. sloop-, leiding-, elektra-, stuc- en schilderwerk), maar ook hier kon I-kook ons ontzorgen door via hun een aannemer te regelen (Ruud, van Woningklus) die alles op tijd en volledig afgestemd op de eisen van I-KOOK heeft gerealiseerd. Hierdoor konden de monteurs (Ton en Jeff) de keuken zonder zorgen plaatsen. De oplevering geeft misschien nog wel het meest de eerlijkheid, het vakmanschap en de kwaliteit van I-KOOK aan, want ze attendeerde mij, zonder dat het mij was opgevallen, op een plank die een beetje doorhing en hebben hier direct een nieuwe plank voor besteld en gemonteerd.

Bron: Qasa

Wat een prachtige review, dank jullie wel! Fijn om te horen dat jullie de communicatie als eerlijk en prettig hebben ervaren en dat ook de afstemming met alle betrokken vakmensen soepel is verlopen. Juist in de details bij oplevering willen we het verschil maken. Heel veel plezier met jullie nieuwe keuken!

5/5 8 maart 2026
Bobby Levering
Capelle aan den IJssel

“Groen design, strak resultaat”

Bij I-KOOK Capelle aan den IJssel heb ik een groene keuken met eikenblad aangeschaft. De prijs was goed en de plaatsing verliep vlot. Het resultaat ziet er netjes uit en voldoet aan mijn verwachtingen. Goede service en een fijn eindresultaat.

Bron: Qasa

Wat fijn om te horen, dank je wel! Mooi dat de groene keuken met eikenblad helemaal naar wens is en dat zowel de prijs als de plaatsing goed zijn bevallen. Veel plezier met het prachtige eindresultaat!

5/5 8 maart 2026
Ilse
Capelle aan den IJssel

“Service die verder gaat”

Wij hebben een keuken gekocht bij I-KOOK en zijn geholpen door Angelo. Hij heeft ons ontzettend goed geholpen. We kregen duidelijk uitleg over de materialen en hij heeft goed meegedacht over de indeling. Na installatie van de keuken kwam hij nog langs om te checken of alles in orde was. Wij zijn super tevreden over de service en zullen iedereen dit bedrijf aanraden.

Bron: Qasa

Wat een geweldige review, dank jullie wel! Geweldig om te horen dat jullie het traject als zo positief hebben ervaren. We vinden het belangrijk dat alles klopt, ook na installatie. Heel veel plezier met jullie nieuwe keuken en bedankt voor het vertrouwen én de aanbeveling!

Gratis adviesgesprek

Ontvang gratis advies, een 3D ontwerp van jouw keuken en een scherpe prijs.

5/5 8 maart 2026
Arjan
Capelle aan den IJssel

“25 jaar later: perfecte match”

Na 25 jaar werd het tijd voor een nieuwe keuken deze had zijn beste tijd wel gehad. Via een vriendin van een vriendin ben ik terecht gekomen bij I-KOOK Keukens in Capelle aan den IJssel, daar werd ik vriendelijk ontvangen en onder het genot van een kopje koffie zijn we aan de slag gegaan.
In eerste instantie de kleuren van de keuken uitgezocht en aansluitend het werkblad en de inbouw apparaten. Bij het tweede bakje koffie is het ontwerp gemaakt in 3D en in kleur, dan krijg je er echt een beeld bij en gaat het leven. Met een druk op de knop kwam de prijs eruit rollen de Keukencoach Andre had me eerder al verteld hoe I-KOOK te werk gaat, kort samen gevat geen poes pas maar direct de scherpste prijs. Daar was ik wel content mee je hoef dan ook geen handje klap te spelen. De prijs sprak mij aan en heb er direct een klap op gegeven. De keuken kwam op de afgesproken datum is vakkundig in 1 dag gemonteerd en alles was compleet. Ik raad iedereen aan om bij I-KOOK langs te gaan als je opzoek bent naar een nieuwe keuken. Wat een fijne winkel en samenwerking, Andre dankjewel.

Bron: Qasa

Wat een prachtige review, dank je wel voor de mooie woorden! Fijn om te horen dat het hele traject zo goed is bevallen en dat alles naar wens is verlopen. Daar doen we het voor. Veel kookplezier gewenst in de nieuwe keuken!

5/5 8 maart 2026
Michiel
Capelle aan den IJssel

“Elke dag blij met de nieuwe keuken”

Geweldige keuken! Mooie materialen, fijne indeling en er is echt goed meegedacht over de kleine details. Ik ben er elke dag blij mee!

Bron: Qasa

Wat een prachtig compliment! Ontzettend fijn om te horen dat de materialen en de details zo goed bevallen en dat je elke dag met plezier in de keuken staat. Bedankt voor het vertrouwen en geniet ervan!

5/5 27 december 2025
Ron Kruis
Capelle aan den IJssel

“Erg goed geholpen”

Wij hebben in juni een keuken gekocht bij Jimmy van I-KOOK Capelle en zijn enorm blij met de gehele service. Tijdens ons eerste gesprek zijn we erg goed geholpen, heeft Jimmy ons goed begeleid in het uitzoeken van de keuken en alle apparatuur. Uiteindelijk de keuken bij hem besteld met veel plezier, en goede service. Ivm een grote verbouwing hadden we geen keukenmonteur aangevraagd. Door onverwachte omstandigheden hadden we last minute toch een keukenmonteur nodig, en hier heeft Jimmy ons gered. Na een paar keer bellen heeft hij kunnen zorgen dat onze keuken binnen 2.5 week heeft kunnen plaatsen (en we niet meer airfyer maaltijden moesten eten). Hij heeft ons erg goed geholpen in een stressvolle situatie, contact was fijn en menselijk, en daar zijn wij hem enorm dankbaar voor. Verder is de keuken nog mooier dan we hadden verwacht, dus duizendmaal dank en we zullen jullie (en vooral Jimmy) zeker aanraden!

Bron: Qasa

Graag gedaan! Het was een plezier om jullie te begeleiden bij het uitzoeken van de keuken. Ik ben blij dat we de planning alsnog rond hebben gekregen zodat jullie snel van de nieuwe keuken konden genieten. Bedankt voor het vertrouwen!

5/5 26 december 2025
Raymond & Rianne
Capelle van den IJssel

“Van ons 5 sterren”

Thuis al goed rond gekeken op internet welk bedrijf goede en redelijk betaalbare keukens kon leveren. Wij kwamen uit Bij I-KOOK. Zonder afspraak binnen gelopen om te kijken en ons te laten informeren. Na eerst rond gekeken te hebben, werden wij aangesproken door Andre. Deze kwam niet opdringerig over zoals in verschillende andere keuken winkels. Wij hadden ons huiswerk gedaan. En konden hem ongeveer vertellen wat wij wilde. Was een verkennend gesprek, en er kon gelijk een leuke tekening gemaakt worden en we kregen ook gelijk door wat ongeveer de keuken zou kosten. Toen gelijk een afspraak gemaakt voor een definitief gesprek. 3 weken later konden wij de puntjes op de i zetten. Alles doorgenomen en definitief bepaald hoe het er uit ging zien, en een datum bepaald voor de plaatsing. Communicatie verliep soepel en we kregen gelijk antwoord als er iets besproken moest worden. 7 november kwam de keuken binnen, het bedrijf wat de keuken kwam brengen waren zeer behulpzaam en wisten ook hoe de plaatsing ongeveer ging verlopen. Wij hadden van te voor ruimte gecreëerd zodat de jongens die het kwamen brengen de ruimte hadden. Maandag 10 November was het zover. De keuken zou geplaatst worden. 09:00 werd er aangebeld, jahoor daar zijn ze. Wij komen u keuken plaatsen. Na paar maanden zonder keuken word je dan al blij. Goed gemotiveerde jongens goede uitleg wat er ging gebeuren, en met een vrolijke Noot. Heel de dag gezellig in huis. En er werd flink doorgewerkt. Wij zelf dachten 2 a 3 dagen werk voor de plaatsing. Kreeg gelijk al te horen nee om 5 uur vanmiddag zijn wij klaar en kunt u een avondmaal op tafel zetten. Dan word je nog vrolijker. En ja hoor 9 uur binnen en om 4 uur ’s middags een werkende keuken met alles er op en aan wat werkte. Nog enige uitleg over hoe alles werkt en wat er gedaan is. En met een lach en een hand druk waren ze weg. Ons blij achterlatend. I-KOOK, en zeker Andre bedankt voor het adviseren. Ik kan u aanraden hier voor een keuken te gaan kijken.

Bron: Qasa

Hartelijk dank voor deze uitgebreide en mooie review. Wat fijn om te lezen dat u het hele traject als zo prettig heeft ervaren, van het eerste vrijblijvende bezoek tot en met de plaatsing van de keuken. Ik waardeer het vertrouwen en de prettige samenwerking enorm. Veel plezier gewenst met jullie nieuwe keuken en dank voor de aanbeveling!

Gratis adviesgesprek

Ontvang gratis advies, een 3D ontwerp van jouw keuken en een scherpe prijs.

5/5 7 november 2025
Margriet Brouwer
Capelle aan den IJssel

“Prettige communicatie ne transparante afspraken”

Heel fijn en professioneel geholpen en geadviseerd. Prettige communicatie en transparante afspraken. Super blij met mijn mooie keuken!

Bron: Qasa

Dankjewel voor de fijne en gezellige samenwerking. Veel plezier met uw nieuwe keuken!

5/5 8 maart 2026
Shoaib Hassan
Capelle aan den IJssel

“Thanks”

Very happy to have exceptional kitchen of our choice. Special thanks to Jimmy for his expert advice and guidance.

Bron: Qasa

Super! Bedankt voor de complimenten en het vertrouwen. We zijn blij dat jullie zo tevreden zijn met het resultaat!